середа, 11 листопада 2015 р.

FASHION WILL DISAPPIER AFTER 2016 ??


МОДА ЗНИКНЕ ПІСЛЯ 2016 ??  І ЩО ПРИЙДЕ ЇЙ НА ЗАМІНУ...


Є така робота - tranghunting: фахівці весь рік відстежують абсолютно різні області життя (наприклад, культуру, економіку, дизайн) і по зернах збирають інформацію про те, що буде в попиті в найближчий рік-два.

Нещодавно в Києві відбувся семінар креативного директора агентства Trend Union Герта ван де Кёйкена, який розповів і показав, чому fashion після 2016- го зникне у своєму традиційному розумінні і що прийде йому на зміну.

За словами Герта, всі зміни в моду і стиль життя будуть диктуватися внутрішніми потребами як суспільства, так і окремої людини. Ніякої горезвісної показухи, награної драматичності і кітчу - тільки відповідність головному.

«Ми назвали цю презентацію Anti-Fashion не тому, що не любимо моду - ні, ми любимо її. Просто після 2016 вона перестане бути такою, як раніше: замість 5 футболок будемо купувати одну, але цікаву. Як кажуть: «Less, but better», - міркує Герт.


Що стосується трендових кольорів, їх можна охарактеризувати, як поєднання МОНОХРОМНОСТІ. Контраст буде досягатися не за допомогою ч/б, а завдяки міксу природних відтінків, як в плодах, фруктах, кольорах.

ЗАМІСТЬ БІЛОГО ФАХІВЦІ ПРОРОКУЮТЬ УСПІХ ЛЕГКИМ ПАСТЕЛЬНИМ ВІДТІНКАМ.

Якщо говорити про самі кольори, то в тренді будуть 50 відтінків сірого (в буквальному сенсі, а не те, що ви подумали), а також складні відтінки, властиві камуням та мінералам: бірюзовий, кораловий, яшмовий, рубіновий, малахітовий, лазуритовий, аметистовий , бурштиновий («Мені здається, жовта Феррарі виглядає набагато крутіше за червону!», - Г.К.).


Трендові текстури ж можна визначити новим словом - текстильність: поєднання текстилю та тактильності, тобто - рай для кінестетів. Тут і тканини, які асоціюються у нас з етнікою і примітивізмом (льон, котон, замша), і в'язка (проста, практична і з візерунками).

Форми і силуети - об'ємні, чуттєві, багатошарові. Базові речі стануть трохи іншими - більш спокійними, інтелектуальними, з цікавими деталями.


Велика увага приділятиметься анатомічності речей - одяг, як продовження людського тіла. Тому тут буде правити бал нюд - як у гардеробі, так і в косметиці: натуральні відтінки (беж, пудровий) і текстури (зернистість, м'якість, властиві замші, наприклад).


Авангард - попереду планети всієї! Нас закликають надихатися мистецтвом, відстежувати свої думки по відношенню до нього (зовнішні зміни йдуть зсередини), в моді прагнути не до розкоші, а до автентичності. Базові текстури - дерево, віск, хутро, гобелен, шерсть.

Анархія і протест теж мають місце після 2016-го. Надихатися - модою 90-х і роботами Марка Джейкобса в той час.


КЛЮЧОВІ СИМВОЛИ: ГЛОБАЛІЗМ, ГРАНЖ, НЕЗБАЛАНСОВАНІСТЬ. А ЩЕ - КЛІТКА, БАГАТО КЛІТКИ!

Не все втрачено і для шанувальників класики: в тренді буде академізм і high school look американського чи британського розливу. Тут занудство буде межувати з гостротою сприйняття, чуттєвість - зі стриманістю і інтелектуальністю.

Одяг для пригод - звучить двозначно, але суть не змінює: у такій хоч на Марс, хоч на риболовлю. Надихатися нордичною темою і побутом народів Півночі (багато хутра, пухнастості, замші). Такий одяг повинен бути одночасно і близьким до природи, і технологічним - survival garment.


Армійський стиль трендсеттери обіграють по-новому: боротися потрібно за добро і те, що тобі дорого. Такий гардероб дуже функціональний, з кольорів переважає хакі, червоний і трохи фіолетового.

Думаєте, часи лицарів канули в лету? Вони знову відроджуються, тільки в моді: силуети Середньовіччя, велика кількість металу, історичних деталей та геральдики будуть в тренді.

Artisan - модний напрям, якому притаманна широка палітра кольорів, обігрування традицій, елементи хенд-мейду (в'язка, вишивка, гобелен, латки). Основний посил - емоційна цінність речі.


СТИЛЬ «ПРОДВИНУТИЙ» НАЙКРАЩЕ АСОЦІЮЄТЬСЯ З АЙРІС АПФЕЛЬ - ЖІНКОЮ В РОКАХ, ЯКА ДОЗВОЛЯЄ СОБІ ОДЯГАТИ «ВСЕ НАЙКРАЩЕ І ВІДРАЗУ».

Сенс у тому, щоб просто дозволити собі виглядати так, як хочеться, а не йти на поводу стандартів. Тому тут і colour splash, і достаток декоративних елементів, і немислимі поєднання прикрас та аксесуарів - ода ексцентричності.

У тренді буде і аматорський дизайн. За словами Герта, багато блогерів сьогодні роблять свою роботу краще, ніж професіональний глянець. Те ж стосується і дизайнерів-самоучок, які допрацьовують вже готовий одяг, вносячи в нього елементи хенд-мейду.

Тих, кому все ж не вистачає в житті драми, напевно порадує воскресіння античності і театральності. Тут і мереживо, і прозорі тканини, і велика кількість дорогоцінних каменів. Того, хто обрав такий образ, можна сміливо назвати новим принцом або принцесою, тільки більш інтелектуальним і сексуальним.


Алхімія добралася і до моди. Дизайнери визнають, що прагнути до кращого - вища мета, тому синтез науки і мистецтва має право бути. Тому чекайте сусідства технологічних штучок і благородних відтінків - міді, золота і сяючого металіка.

За словами Герта, змінюється не мода, а ми. Ну, що ж: попереджений - озброєний!

Джерело:  raare.com

Немає коментарів:

Дописати коментар