пʼятниця, 24 травня 2013 р.

Going to the mountain? Take your skirt!

 
В спідниці в гори...Легко! Чи виникало у когось з вас питання: "А чому ми, дівчата, не можемо ходити в походи в спідниці?.. Чому ми і в горах не можемо виглядати красиво?.."
На власному досвіді можу запевнити, що це цілком можливо, та нівіть досить таки приємно!
Ось, нарешті зважилися все-таки  поїхати в гори. Давно вже хотіли, але постійно щось заважало. Добре подумалі і ризикнули поїхати двоє з чоловіком, про що я зовсім не жалкую.
А їздили ми з чоловіком в обливаний понеділок в Тухлю, милуватись краєвидами з гори Захар Беркут як її прозвали в селі.


мальовнича річка ОпірWhat I Wore

Marks&Spenser top
Store Twenty One skirt
ZOE cardigan
George flats


а це підвісний місток через річку, він дуже не стійкий, тому,
коли я дійла до середини, то мені так захотілось
розгойдати його як качельку в дитинстві )))

ось я, ще в лосінах, не встигла переодітись, бо був зовсім ранок
і трохи сируватий, коли ми виїжджали зі Львова 
  Після усіх тих грубих не зручних танів та джинсів, спідниця - це справжнє спасіння! Нічого не давить і не натирає, а якщо прохолодно, то під спід можна одіти лосіни, яких не буде зовсім помітно. А от коли спекотно, то джинси треба підкочувати і вони стають ще грубші та й не дуже це допомагає...А спідниця сама по собі красиво розвівається на вітерці. 


Опір і гори, гори ))


Я вибрала максі-спідницю, бо дуже їх люблю! Але якщо ви не впевнень, то можна одіти лосіни і коротку, але розширену до низу, щоб не заважала вільно рухатись! Тоді можна взути кросівки, бо з максі вони не дуже гармонічно виглядають ...Трохи навіть кумедно  )) В своєму сипадку я ризикнула взяти запасні текстильні балетки і зовсім не шкодувала про це, бо в них було дуже зручно, а що  най головне не так спекотно! А щоб випадково не зачепитись за подол спідниці то я тримала його вільною рукою або деколи просто запихала його за пояс.

ось вершина гори з
пам'ятником Захару БеркутуЯкщо бути чесною, то це не зовсім моя ідея. На це рішення мене надихнула дуже мудра жінка та психолог Ольга Валяєва. Я якось випадково натрапила на її відео, мені стало цікаво і я знайшла її сайт, там дуже багато цікавого для жінок.Я завжди шукаю щось правильне та рідне для себе., тому як бо воно дивно не звучало, але це справді стало для мене відкриття, що в спідниці можна ходити ВСЮДИ!!! Хоч вона завжди була, є і буде суто жіночим атрибутом, але на жаль ми дівчата з приходом до наших країв  моди на джинси,  чомусь  майже забуваємо про це, а спідниця - це, образно кажучи, наша сутність! Раніе я також майже "не вилазила" з джинсів, але потім задумалась, а для чого...
Якщо говорити про недоліки фігури, то джинси зовсім їх не приховують, а от довга спідниця одразу робить фігуру такою жіночною і дуже красиво, коли спідниця розвівається на вітрі. Починаєш відчувати себе справжньою леді, чи навіть феєю ))


То чому б не носити красиві спіднички почастіше, це не тільки красиво, але і корисно для нас. Як відомо, багато своєї енергій ми, дівчата, отримуємо із землі, а спідниця, особливо, максі сприяє кращому накопиенню енергії завдяки своїй формі та довжині. І як результат ми почуваємося краще. В красивій довгій спідниці ми набагато привабливіі, змінюється наша хода та манери.


як вам краєвид з вершини гори?
ми там навіть знайшли маленьку пустельку біля підніжжя гори

І ще, ледь не забула, надзвичайно приємно та корисно ходити босоніж по землі, треба це робити як найчастіше!

Я впевнена, що я не одна така )) І в когось із вас також є практика гірських прогулянок і не тільки  в спідничках...
Дуже хотіла цим поділитись та, можливо, бути комусь корисною.

Дівчата - носіть спіднички!!!

6 травня 2013 р.

Немає коментарів:

Дописати коментар